strona glówna o nas praca download mapa serwisu kontakt sklep
 
Inwestycje i wykonawstwo
     
 
NTC-instal od ponad 25 lat wykonuje szeroki zakres prac projektowych i wykonawczych. O naszym sukcesie decyduje przede wszystkim jakość naszych robót, terminowość i atrakcyjne warunki finansowe. Do naszych klientów należą m.in. LOT S.A. TP S.A. SGGW, Elektrociepłownie Warszawskie S.A. RUCH S. A. Frito Lay's a także większość Spółdzielni Mieszkaniowych na terenie Warszawy, szpitali i przychodni zdrowia jak i również prywatni inwestorzy.
Przez wiele lat rozwijaliśmy nasze kadry, bazujemy na najlepszych dostępnych w Polsce fachowcach, ich wiedza i praca gwarantują naszym Klientom najwyższą z możliwych jakość usług.
Aktualnie oferujemy pełną gamę robót ogólnobudowlanych i projektowych, instalacji wodno-kanalizacyjnych i C.O, węzłów cieplnych, kotłowni, instalacji wentylacyjnych, sieci kanalizacyjnych, wodociągowych, cieplnych a także instalacji technologicznych i przemysłowych.
Przeprowadzamy kompleksowe remonty biur i budynków użyteczności publicznej, szpitali, przychodni zdrowia. Specjalizujemy się w termomodernizacjach oferujemy także audyty i doradztwo w tej dziedzinie.
Posiadamy własne biuro projektowe i dział inwestycyjny. Aktualnie rozpoczynamy działalność w zakresie projektowania, przebudowy i modernizacji wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowa ofertą naszej firmy.